Cyfrowe ramy

Cyfrowe ramy przygotowane w formacie PNG. Ramy posiadaja kolorowe warstwy, ktore można komponować i wstawić własną fotografię, można je otworzyć w każdym programie graficznym.

Nie wymagamy logowania przy pobieraniu materiałów, ale zachęcamy do polubienia nas na Facebok, Twitterze, Google.

Prosimy również o wparcie finansowe naszego studia, wielkość kwoty zależy od Państwa możliwości i pomoże nam w dalszej pracy nad poszerzeniem oferty naszej strony. ...>>

 

Otwieramy i drukujemy obrazki

Po kliknięciu zapisujemy materiały na swoim komputerze i otwieramy w każdym programie graficznym, szczególnie polecam darmowy (Paint.NET) który można pobrać ze strony.

> pobierz program<

Ramy przygotowane w formacie png otwieramy kolejno (warstwy są ponumerowane) w Pant.NET - przenosimy do programu używając polecenia (warstwa -> importuj z pliku) i w miejsce portretu dziewczyny wstawiamy własną fotografię.

Fotografię możemy dopasować poleceniem (warstwa -> powiększ i lasso -> wytnij). Kolorowe tekstury nakładane na siebie nadadzą naszej fotografii odpowiedni wygląd.

Nota autorska

Wszystkie produkty zamieszczone na tej stronie zostały wykonane przez studio "Fotoramik". Pliki graficzne użyte do prac pochodzą z konta (licencja premium Freepik) jak rónież z darmowych grafik wolnych od praw autorskich (Creative Commons CC0). Pobrane produkty można wykorzystać prywatnie w dowolnych celach. Osoby zainteresowane wykorzystaniem komercyjnym proszę o kontakt.

 

Cyfrowe ramy - 014

Zestaw 5 ram w formacie png wykonanych ręcznie na tablecie. Ramy posiadaja kolorowe warstwy, ktore można komponować i wstawić własną fotografię.

Cyfrowe ramy - ręcznie malowane.

Cyfrowe ramy - 015

Zestaw 5 ram w formacie png o wymiarach 15x21 cm, rozdzielczości 250 dpi. Ramy posiadaja kolorowe warstwy, ktore można komponować i wstawić własną fotografię.

Cyfrowe ramy dla dzieci