Dyplomy dla dzieci

W tym dziale zamieszczamy dyplomy dla dzieci. Dyplomy zapisane są w formacie PDF, który można pobrać, otworzyć w bezpłatnym programie Acrobat Reader i wydrukować. W programie istnieje również możliwość edycji i wpisania tekstu.

Nie wymagamy logowania przy pobieraniu materiałów, ale zachęcamy do polubienia nas na Facebok, Twitterze, Google.

 

Otwieramy i drukujemy obrazki

Po kliknięciu zapisujemy materiały na swoim komputerze i otwieramy w bezpłatnym programie Acrobat Reader ( powinien być zainstalowany na każdym komputerze)

> pobierz program<

W programie istnieje również możliwość edycji i wpisania tekstu, jak również zmiany kroju i koloru czcionki. Czcionkę pobieramy razem z plikami i instalujemy w systemie. Edycja tekstu dotyczy głównie dyplomów i zaproszeń, gdzie możemy wpisać życzenia, dedykacje, imiona dzieci.

Dyplomy - 112

Zestaw 3 dyplomów w formacie PDF dla dzieci. Wraz z dyplomem pobieramy czcionkę, którą instalujemy w systemie, dzięki czemu możemy póżniej edytować tekst i wpisac dedykacje.

Dyplomy o tematyce wakacyjnej.

 

Dyplomy - 114

Zestaw 3 dyplomów w formacie PDF dla dzieci. Wraz z dyplomem pobieramy czcionkę, którą instalujemy w systemie, dzięki czemu możemy póżniej edytować tekst i wpisac dedykacje. Dyplomy pasowania na przedszkolaka.

 

Dyplomy - 116

Zestaw 3 dyplomów w formacie PDF dla dzieci. Wraz z dyplomem pobieramy czcionkę, którą instalujemy w systemie, dzięki czemu możemy póżniej edytować tekst i wpisac dedykacje. Dyplomy ukończenia przedszkola.

 

Dyplomy - 117

Zestaw 3 dyplomów w formacie PDF dla dzieci. Wraz z dyplomem pobieramy czcionkę, którą instalujemy w systemie, dzięki czemu możemy póżniej edytować tekst i wpisac dedykacje. Dyplomy przedszkolaka.

 

Dyplomy - 115

Zestaw 4 dyplomów w formacie PDF. Wraz z dyplomem pobieramy czcionkę, którą instalujemy w systemie, dzięki czemu możemy póżniej edytować tekst i wpisac dedykacje.

 

Dyplomy - 121

Zestaw 5 dyplomów lub podziękowań w formacie png - prace stylizowane są na stare dokumenty. Edycję grafiki i tekstu wykonamy w każdym programie grafficznym.