Pomysły prac w przedszkolu

W tym dziale zamieszczamy ciekawe pomysły na ręcznie wykonane kartki, laurki, zaproszenia. Pokażemy gotowe szablny, które można otworzyć w bezpłatnym programie Acrobat Reader i wydrukować. Będą potrzebne do naszych prac.

Nie wymagamy logowania przy pobieraniu materiałów, ale zachęcamy do polubienia nas na Facebok, Twitterze, Google.

 

Otwieramy i drukujemy obrazki

Po kliknięciu zapisujemy materiały na swoim komputerze i otwieramy w bezpłatnym programie Acrobat Reader ( powinien być zainstalowany na każdym komputerze)

> pobierz program<

W programie istnieje również możliwość edycji i wpisania tekstu, jak również zmiany kroju i koloru czcionki. Czcionkę pobieramy razem z plikami i instalujemy w systemie. Edycja tekstu dotyczy głównie dyplomów i zaproszeń, gdzie możemy wpisać życzenia, dedykacje, imiona dzieci.

Szablon 411

Świąteczna Kartka - szablony w formacie PDF. Elementy drukujemy i wycinamy ( gałązki drukujemy na zielonym papierze). Całość po wycięciu naklejamy na kolorowy karton papieru formatu A4 złożony na połowę - widoczny wzór.

 

Szablon 412

Laurka dla Babci - szablony w formacie PDF. Elementy drukujemy i wycinamy. Całość po wycięciu naklejamy na kolorowy karton papieru formatu A4 złożony na połowę - widoczny wzór.

 

Szablon 414

Maski na karnawał - szablony w formacie PDF. Elementy drukujemy, wycinamy i naklejamy na karton tektury formatu A4. Wiążemy gumką lub naklejamy wąski pasek papieru.

 

Szablon 415

Zimowe wycinanki - szablony w formacie PDF. Elementy drukujemy na grubszym papierze, wycinamy i sklejamy w oznaczonych miejscach.

 

Plakat dla babci - 620

Plakat dla Babci i Dziadka formacie PDF. Drukujemy na papierze A4 wycinamy i naklejamy na karton A3 - całość malujemy i ozdabiamy.

Plakat z okazji Dnia Babci.